Перший ступінь освіти
Середня школа

Шкільне життя

Отже, весь навчальний процес у школі "АСТР" будується з метою емоційно - здорового та духовного розвитку дітей та їх пізнавальної активності.

Що це означає?

• Ми не вчимося, а граємо, ми не сумуємо на уроках, а рухаємося, співаємо, граємо на флейтах і завжди сміємося!
  • Нас не змушують вчитися, а дивують. Ми не сидимо за нудними підручниками, а кожен урок вирушаємо в подорожі та досліджуємо, досліджуємо та доводимо свою точку зору... І нас слухають, з нашою думкою погоджуються та нами захоплюються! Ми щодня здійснюємо подвиги!
  • У нас немає каральної оцінки! Нам присвячують вірші та казки! Нас просто люблять і нам просто вірять!
  • Домашні завдання ми робимо, тому що хочемо  їх робити, тому що ми хочемо бути дорослими та самостійними!
  • Ми говоримо російською мовою і тому нас навчають російською, але ми пишаємося тим, що  живемо в Україні і тому  вчимося говорити і українською мовою із задоволенням, особливо співати  українською мовою та танцювати українські танці .
  • У нас немає таких дітей, які вранці не біжать із задоволенням до школи, а ввечері хочуть йти додому!
  • Наші  вчителі  - це наші друзі,  які вміють працювати без моральних настанов, які нас завжди розуміють і вірять у нас!