Про нас
Про нас

Форма


Ми щороку розробляємо та вдосконалюємо нашу шкільну форму. Робимо її більш зручною та красивою, сучасною та модною! Для хлопчиків і дівчаток ми шиємо форму за індивідуальними розмірами і використовуємо лише натуральні тканини.

Отже, плюси наявності форми в школі:

- Форма підвищує рівень дисципліни, сприяє створенню робочої обстановки, допомагаючи дітям зосередитися на навчанні.

- Форма привчає дітей до ділового стилю, розвиває смак та вчить правильно підбирати аксесуари до костюма.

- Однакова шкільна форма дозволяє приховати соціальну нерівність учнів, яка може бути досить значною.

- У шкільній формі учні загалом мають охайний та акуратний вигляд, їх легко помітити у натовпі.

- Єдина форма формує почуття колективізму в учнів школи, робить їх своєрідними «членами одного клубу» на зразок знаменитих університетів Оксфорда та Кембриджа.

- Шкільна форма допомагає утримати дітей, що захоплюються, від безоглядного наслідування деяким модним стилям і течіям, які могли б сильно ускладнити життя підлітків.

DRESS CODE ASTR
КОДЕКС ОДЯГУ В ШКОЛІ «АСТР»

«Діти повинні жити у світі краси…»
Ст. О.Сухомлинський.

Дрес-код будь-якої компанії вважається продовженням корпоративної культури фірми та важливою частиною її бренду.

Вільна школа «АСТР» - це унікальний приватний навчальний заклад, який має свої традиції, правила та, звичайно, свій суворий шкільний дрес-код.

Завдання школи - нести у Світ гармонію та красу, тому ми з першого класу вчимо дітей бути красивими, акуратними та вихованими.

Основними критеріями дрес-коду в школі є практичність і функціональність, а у виборі тканини перевага надається великому відсотку натуральних волокон, а також кольоровій гамі.

А ЧИ ЗНАЄТЕ ВИ «ПЛЮСИ» ДРЕС-КОДУ В ШКОЛІ?

  • Нас завжди і скрізь «зустрічають по одягу»!

    Єдина шкільна форма, як і єдині вимоги до стилю одягу в школі, - це не тільки обличчя Школи, а й те, що об'єднує дітей, робить їх своєрідними членами одного клубу. на зразок знаменитих університетів Оксфорда та Кембриджа, які не змінюють свій «дрес-код» протягом століть.

  • Форма дисциплінує дітей, сприяє робочій обстановці, привчає до ділового стилю та розвиває смак.

Як виглядають учні нашої школи?

ДЕНЬ ВІЛЬНОГО СТИЛЮ

Кожної п'ятниці в школі «АСТР» - це день Вільного стилю, який так люблять наші тінейджери. І це не дивно! Адже саме цього дня вони можуть увімкнути фантазію, набратися сміливості та створити неповторний образ. Хтось вибирає стиль «Босса», а хтось стає «Ботаником». Вибрати власний стиль буває складнішим доказом геометричних теорем, тому що хороший власний стиль – це не тільки гарний смак, а й враження, яке ти справляєш на оточуючих.

Є вимоги щодо зовнішнього вигляду дитини у школі, які порушувати забороняється:

ДОЛОЙ ДЖИНСИ! У школі категорично заборонено джинси. Адже джинси, як і футболки, – ndash; це категорія одягу «для відпочинку» (У п'ятницю джинси допускаються, але не рекомендуються!)

  1. У школі категорично заборонено користуватися макіяжем (навіть у п'ятницю!)
  2. У школі заборонено протягом тижня ходити в одній і тій самій сорочці (хлопчикам) або блузці (дівчинкам). Діти мають бути завжди охайними. ТІЛЬКИ ЧИСТИЙ ОДЯГ!
  3. У школі заборонено в осінньо-зимовий час ходити по приміщеннях школи без змінного взуття, а також у взуття, яке шкодить здоров'ю дитини (взуття у дитини має бути добре провітрюване, щоб ноги не потіли!)

НАШІ ОСОБЛИВІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ДЛЯ БАТЬКІВ:

Для батьків дівчаток рекомендуємо під шкільний в'язаний жилет, який має винний відтінок, підбирати блузки або водолазки однотонного кольори з практичними та спокійними відтінками: білого, сірого, кремового, кавового абосинього (королівського кольору) як сорочки у хлопчиків у класі.

Чорного відтінку, який негативно впливає на настрій дитини та на тих, хто її оточує, бажано уникати. Пам'ятайте, що для школи (навіть по п'ятницях) не підійдуть ультракороткі спідниці та сукні, а спідниця довжиною в підлогу може створювати дискомфорт. Крім цього, намагайтеся уникати одягу із синтетичних тканин. З перших днів приділяйте величезну увагу розвитку смаку у дівчинки, наголошуйте на ній неординарність, унікальність і жіночність.

Для батьків хлопчиків, які крім шкільного жилета з емблемою школи зобов'язані придбати шкільну сорочку синього кольору з емблемою школи, рекомендуємо замовити не менше двох шкільних сорочок або самостійно закупити 2 -3 однотонні сорочки (білого, блакитного, лілового, бірюзового, бежевого відтінків і так далі) для того, щоб хлопчик міг щодня міняти сорочки і приходити до школи завжди охайним і чистим.

Штани для хлопчиків батьки набувають самостійно. Рекомендуємо набувати штани практичних темних кольорів, що гармоніюють із сорочкою та жилетом, а також завжди звертати увагу на якість тканини. Віддавайте перевагу тканинам, у яких великий відсоток натуральних волокон. Не забувайте про важливий чоловічий елемент у шкільній формі -ГАЛСТУКЕ!

Пам'ятайте про те, що говорять психологи: завдяки гарному, правильному гардеробу, ми виховуємо в дітях відповідальність, акуратність, програмуємо їх на гідну поведінку в майбутньому і, безумовно, формуємо чудовий смак.

Але робити це потрібно ненав'язливо, легко, з урахуванням їхнього темпераменту, характеру та віку.

Привчаючи дитину одягатися стильно та зі смаком, не забудьте акцентувати увагу на тому, що красиві та стильні речі – ndash; це насамперед чисті речі.

Оточіть дитину красою і розвивайте в ній почуття прекрасного! Будьте самі у всьому йому прикладом. Навчіть дитину цінувати те, що вона має, якою стала, коли пішла до школи. Нехай Ваша дитина із задоволенням носить шкільну форму та пишається званням «УЧЕНЬ «ВІЛЬНОЇ ШКОЛИ «АСТР».