Старша школа
Про нас
Старша школа

Порада ліцею


хто ми такі?

Наша команда захищає інтереси всіх учнів школи, але поряд з нами наші найкращі порадники та друзі-вчителі. Ми думаємо про вирування нашої школи і намагаємося ніколи не залишатися байдужими до того, що нас оточує.

Наша співдружність складається з П'яти Комітетів:

  • 1 Комітет Економічного розвитку

   Ми сприяємо вдосконаленню унікальної ділової гри «Всі у твоїх руках», в якій беруть участь усі старшокласники школи та вчителі. Завдяки ній ми вчимося складати свій власний бізнес і ставати лідерами.

  • 2 Комітет з туризму

   Гори, гори! Наша школа з самого народження любить гори, тому ми щороку ходимо у походи та хочемо прищепити це бажання всім нашим хлопцям! Окрім цього ми подорожуємо різними куточками України і, звичайно, відкриваємо для себе різні країни світу! Ми мріємо прищепити кожному таку якість, яку маємо самі: бажання бути вільними і, підкорюючи гори, ніколи не здаватися. Ви готові цього року вирушити з нами у похід?

  • 3 Комітет Благодійності

   А чи знаєте ви про те, що з кожним роком дітей у дитячих будинках у нашій країні все більше і більше, а тих, хто бився за нас у Великій Вітчизняній війні фактично вже немає! Саме тому, заробляючи у нашій школі «астри» (так звані гроші у діловій грі), ми щомісяця провадимо відрахування до благодійного фонду, намагаємося допомогти дітям-сиротам та ветеранам. Ми не хочемо бути байдужими до того, що оточує нас! Друзі, випускники минулих років, батьки, ми дуже потребуємо і вашої допомоги! Беріть участь у наших благодійних акціях, простягніть руку допомоги тим, хто цього потребує!

  • 4 Комітет праці та порядку

   Це один із найважливіших комітетів! Ми прагнемо бути вільними, але повинні завжди знати, що свобода закінчується там, де утискається свобода іншого, тому ми маємо свій «Кодекс Честі» (Права та обов'язки учнів школи). Наше завдання не тільки стежити за порядком у школі та зовнішнім виглядом учнів (у нас обов'язкова шкільна форма), організовувати суботники з прибирання нашого улюбленого міста, але також навчити хлопців бути коректним, та дисциплінованими, цінувати те, що ми маємо, тобто бути гідними звання «Астровець»!

  • 5 Комітет Громадського дозвілля

   В Одесі всім відомо, що найунікальніші свята для дітей та спектаклі за авторськими сценаріями відбуваються саме у нас, у «Вільній школі «АСТР»! Ми організовуємо різноманітні заходи, від карнавалів та ярмарків до вистав на головних сценах міста. Кожен учень школи може стати учасником!

Нас усіх об'єднує Президент нашої Ради, він координує нашу роботу та допомагає у вирішенні найважливіших питань з найголовнішою людиною у школі, нашим директором-Ольгою Русланівною Боделан.

Учасником нашої організації може стати лише учень «Вільної школи «АСТР»!