Наші правила та традиції
Новини та Заходи

Наші правила та традиції

«Вільна школа «Астр» - це унікальний приватний заклад зі своїми правилами та, звичайно, традиціями.

  Наші учні з раннього віку виховуються культурними, поважають один одного, а також своїх вчителів та батьків. Тому в нашій школі всі приходять на заняття вчасно, перед входом до приміщення школи надягають змінне взуття (а наші гості – бахіли), обов'язково вітаються та посміхаються один одному!
Звичайно, у нашій школі є певні вимоги до зовнішності учнів: наші школярі завжди одягнені охайно, акуратно, у діловому стилі. 4 дні на тиждень учні носять шкільну форму, спеціально розроблену для школи "Астр", а ось у п'ятницю у нас вільний день, коли хлопці можуть самовиражатися за допомогою свого зовнішнього вигляду. Більше того, у нас бувають особливі тематичні п'ятниці, коли вся школа на чолі з директором і вчителями одягається, наприклад, червоне, або костюми ковбоїв, або навіть… приходить у піжамах і з м'якими іграшками!
У школі «Астр» думають про майбутнє нашої планети і дбають про її здоров'я, тому у нас бережуть природні ресурси, намагаються мінімізувати споживання пластику та одноразових предметів, а також практикують роздільне збирання сміття.
Для наших учнів школа дійсно є другим будинком, тому й ставляться до нею так само, як до свого будинку: бережуть шкільне майно, дбають про квіти та рослини, яких на території школи безліч, прикрашають класи та коридори до свят. Ну і, зрозуміло, на території школи ніхто не курить і не вживає спиртних напоїв. А ще наші учні спілкуються красивою та літературною мовою (і не тільки російською!)
Все вищеперелічене – абсолютна норма для нашої школи, а категорична заборона у нас діє лише одна, це рішуче «немає» використання мобільних телефонів у навчальний час. Приходячи до школи, всі здають телефони на зберігання основному вчителю, де вони залишаються до закінчення уроків.

  Також у школі «Астр» існують унікальні, притаманні лише цьому навчальному закладу традиції.
Насамперед, це звичай вітатися з учителем за руку перед початком уроку та входом до класу. Це унікальна традиція основного уроку, який триває 105 хвилин і на якому діти повністю занурюються в один і той же предмет протягом кількох тижнів. Це правило писати в зошитах лише чорнильними ручками.
Оскільки в нашій школі учні снідають і обідають, є традиції, пов'язані з їдою. Кожен клас заходить до їдальні, обов'язково помивши руки, і, взявшись за руки за своїм столом, каже трапезну. А як красиво та акуратно, з дотриманням правил етикету їдять навіть наймолодші з наших учнів! Та що там, навіть за умов походу наші учні обов'язково використовують вилку та ніж!
Говорячи про шкільні традиції, не можна не згадати про наші свята. Це і День Святого Михайла, і Свято Ліхтариків, і незвичайна Різдвяна Спіраль, Масляна та Великдень. А з найбільшим нетерпінням школярі та їхні батьки чекають на щорічну виставу, яку режисує директор школи, і в якій бере участь практично весь колектив!

НА ТЕРИТОРІЇ «ВІЛЬНОЇ ШКОЛИ «АСТР» ПРАВИЛА:

загальна кількість випускників

1

Заборонено смітити
загальна кількість випускників

2

Заборонено курити
загальна кількість випускників

3

Без письмового дозволу батьків дітям заборонено виходити за територію школи
загальна кількість випускників

4

Приходити до школи за 10 хвилин до початку заняття
загальна кількість випускників

5

Харчуватися тільки здоровими та перевіреними продуктами